Реєстрація на МКТ

Вступникам до магістратури в Одеському державному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Право» у 2022 році!

Реєстрація на магістерський комплексний тест (МКТ)
з 27 червня до 18 липня.

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у магістерському комплексному тесті (МКТ ) триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватиме приймальні комісія Одеського державного університету внутрішніх справ.

Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії vstup@oduvs.edu.ua скановані копії (фотокопії):
• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
• документа, що посвідчує особу;
• облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
• довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
• документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти МКТ.

Учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.
Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

До 3 серпня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку з адресою тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ).

МКТ проходитиме в три сесії:
• основна: 10–17 серпня;
• додаткова: 7–10 вересня;
• спеціальна: 29 вересня – 3 жовтня.

Інформацію про результати основної сесії МКТ за шкалою 100ー200 балів буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 24 серпня 2022 року.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, подати документи для участі в додатковій сесії МКТ можна буде протягом 22–26 серпня. Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня 2022 року.
Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії МКТ, триватиме впродовж 12–16 вересня.

Результати спеціальної сесії тестування буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 6 жовтня 2022 року.

Тел. 0949518009

Більш детально за посиланням:

Вступні випробування до магістратури: графік проведення