Проректор університету

3-1
доктор юридичних наук, професор

Корнієнко Максим Вікторович

полковник поліції

Народився у 1979 році в смт Гребенки Васильківського р-ну Київської області.

У 2000 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України і отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. У 2002 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 1996 року. У липні 2000 року був призначений оперуповноваженим групи карного розшуку 13 МВМ Подільського РУ ГУМВС України в м. Києві.

Протягом 2003-2005 років перебував на посаді ад’юнкта докторантури та ад’юнктури центру підготовки науково-педагогічних кадрів навчально-наукового інституту управління Національної академії внутрішніх справ України.

З грудня 2005 до червня 2013 року проходив службу в органах внутрішніх справ на посадах середнього та начальницького складу підрозділів ДСБЕЗ та громадської безпеки.

З червня 2013 до листопада 2015 року – доцент кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Одеського державного університету внутрішніх справ.

У грудні 2015 року розпочав службу в Національній поліції України на посаді професора кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки факультету № 2 .

З вересня 2019 року обіймав посаду завідувача кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

17 січня 2022 року призначений проректором Одеського державного університету внутрішніх справ.