ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ (НАЦІОНАЛЬНИЙ) КОНКУРС НАУКОВИХ І НАВЧАЛЬНИХ ВИДАНЬ ІЗ ПРАВА, БЕЗПЕКИ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ «ЮРИДИКА»

Положення про Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика»

Форма онлайн-заявки

Бланк номінаційного оцінювання

Усвідомлюючи потребу в розвитку та популяризації якісних українських книжок у сфері права, безпеки і євроінтеграції в умовах війни та процесу підготовки України до вступу до Європейського Союзу, Одеський державний університет внутрішніх справ наприкінці 2022 року ініціював об’єднання Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Видавництва «Юридика», Центру українсько-європейського наукового співробітництва як співорганізаторів із метою підготовки, організації та проведення Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових і навчальних видань із права, безпеки та євроінтеграції «Юридика».

Відповідно до положення строки проведення конкурсу:

з 20 березня по 20 квітня – подання матеріалів та книжок для участі в конкурсі;

з 20 квітня по 20 травня – оцінка номінаційним комітетом матеріалів та книжок, визначення переможців конкурсу;

20 травня (День науки в Україні) – урочисте зібрання в м. Одесі, нагородження переможців та номінантів конкурсу.

Номінації конкурсу: Одноосібна наукова монографія з публічного права. Одноосібна наукова монографія з приватного права. Одноосібна наукова монографія з безпеки. Одноосібна наукова монографія з євроінтеграції. Колективна наукова монографія з публічного права. Колективна наукова монографія з приватного права. Колективна наукова монографія з безпеки. Колективна наукова монографія з євроінтеграції. Підручник із публічного права. Підручник із приватного права. Підручник із безпеки. Підручник із євроінтеграції. Навчальний посібник із публічного права. Навчальний посібник із приватного права. Навчальний посібник із безпеки. Навчальний посібник із євроінтеграції. Науковий журнал із права. Науковий журнал із безпеки. Науковий журнал із євроінтеграції.

Переможці конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами, пам’ятними статуетками та численними подарунками від усіх організаторів і партнерів конкурсу.

До участі в конкурсі приймаються книги (монографії, підручники), які були видані впродовж 2022 року та яким був присвоєний ISBN 2022 року. Також до участі в конкурсі приймаються наукові журнали, у яких був виданий принаймні один номер за 2022 рік.

Суб’єктом подання книг (монографій, підручників) може бути один з авторів. Суб’єктами подання журналів можуть бути головні редактори та члени редакційних колегій, які зазначені на сайті журналу.

Для подання матеріалів на конкурс суб’єкти подання мають виконати такі дії: 1) заповнити онлайн-заявку на участь у конкурсі; 2) відправити Новою поштою 1 примірник книги, усі номери журналу в 1 примірнику за 2022 рік за цими реквізитами: Нестерчук Вікторія Валентинівна, м. Одеса, відділення № 30, тел.: 099 049 23 44. Подані на конкурс друковані примірники будуть урочисто передані науковій бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ 20 травня 2023 року з нагоди Дня науки в Україні.

best android stock trading appдоставка из европы