РЕЖИМНО-СЕКРЕТНИЙ ВІДДІЛ

Режимно-секретний відділ є самостійним структурним підрозділом університету, підпорядкованим безпосередньо ректору. До складу відділу входить спеціальна бібліотека. Відділ виконує функції головного підрозділу з питань забезпечення режиму секретності, координації діяльності інших підрозділів та контролю у забезпеченні збереження державної таємниці.

Основні завдання відділу:

– недопущення необґрунтованого доступу осіб до секретної інформації;

– своєчасне розроблення та здійснення спільно з іншими структурними підрозділами університету заходів щодо охорони державної таємниці;

– запобігання витоку секретної інформації;

– виявлення та закриття каналів витоку секретної інформації у процесі діяльності університету;

– забезпечення режиму секретності під час проведення всіх видів секретних робіт;

– організація та ведення секретного діловодства;

– здійснення контролю за станом режиму секретності в структурних підрозділах університету.

До функцій відділу належать: реалізація завдань у питаннях дотримання режиму секретності, державної таємниці та контроль за її збереженням в університеті.

Контакти:

м. Одеса, вул. Успенська, 1