Музей

muzei1 flag muzei2

Музей історії Одеського державного університету внутрішніх справ відіграє велику роль в патріотичному і культурному вихованні курсантів та студентів університету, у профорієнтаційній роботі.

За останній час проведена повна реконструкція, яка сприяє проведенню активної роботи з особовим складом, відвідувачами музею та гостями університету.

Завдяки оновленню фонду сьогодні музей має три основних розділи:

— створення спеціальних Одеських курсів міліцейського складу, які були реорганізовані в школу міліції;

— початок Другої світової війни, героїчна оборона Одеси та участь особового складу Одеської школи міліції в захисті міста;

— навчальний заклад післявоєнних часів і нині.

В інтер’єрі музею є оглядові експонати. Серед них – зразки форменого одягу працівників міліції різних часів, холодна і вогнепальна зброя, нагороди та інші оригінали документів працівників і службовців навчального закладу.

Також виставлена велика кількість різноманітних видів саморобної зброї, яка була вилучена у злочинців у ході оперативно-розшукової діяльності одеської міліції.

Стенди музею заповнені подарунками зарубіжних делегацій, почесних гостей і випускників університету.

Професійно оформлені експонати забезпечують музей повноцінним життям: за останні 5 років його відвідали понад 10 тисяч осіб. Дуже популярним заходом є відвідування музею учнями одеських шкіл. Тут на них чекає досить захоплююча розповідь про історію розвитку та досягнення міліції Одещини з моменту її створення до сьогодення. У свою чергу, курсанти і студенти університету цікавляться історією свого колективу, заходячи до нього самостійно або у складі групи. Також вони із задоволенням приводять до музею своїх товаришів та батьків.

У приміщенні музею історії університету проводяться тематичні зустрічі, відбуваються визначні події в житті навчального закладу та держави. Так, традиційними є відвідування музею в дні принесення Присяги на вірність народові України на початку навчального року, в день випуску молодих офіцерів та в ювілейні дати.

Музей історії університету дійсно є провідником кращих традицій – вихователем молодих офіцерів гідними громадянами своєї Батьківщини, здатними виконувати священний обов’язок перед своїм народом.

1448551193_1447774941_img_6157            1464336432_img_8961            1464336518_img_8963

 

 

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4.

тел. (048) 784-81-24