Проректор університету – декан Херсонського факультету

foto-berila-a-g-11-12-2017-1Берило Олександр Георгійович
   полковник поліції

Народився 06 листопада 1973 року в м. Березівка Одеської області. У 1996 році закінчив Одеську державну академію харчових технологій, у 2003 році – Одеський юридичний інститут НУВС, у 2015 році – Національну академію внутрішніх справ.

Трудову діяльність розпочав у липні 1989 року. В органах внутрішніх справ з вересня 1996 року до листопада 2015 року. Пройшов шлях від оперуповноваженого державної служби боротьби з економічними злочинами до начальника Комінтернівського РВ ГУМВС України в Одеській області. Очолював Березівський, Ренійський та Ширяївський райвідділи ГУМВС України в Одеській області.

З березня 2016 року по березень 2017 року працював в Одеському державному університеті внутрішніх справ на посадах заступника начальника відділу матеріального забезпечення, а згодом декана Херсонського факультету.

Службу в Національній поліції України розпочав у березні 2017 року на посаді оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Хаджибеївського відділення поліції Суворовського відділу поліції в м. Одесі ГУНП в Одеській області. 07 грудня 2017 року призначений на посаду проректора Одеського державного університету внутрішніх справ – декана Херсонського факультету.

За сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався відомчими нагородами, медалями.

Вадим Логофет компроматдиспорт межбровье