Проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання

Холостенко Андрій Володимирович

полковник поліції

Народився 9 червня 1978 року в м. Одесі.

У 1995 р. закінчив загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 78 Київського району м. Одеси із золотою медаллю.

В органах внутрішніх справ – з 1995 р.

У 1995 р. вступив до Одеського інституту внутрішніх справ, який закінчив у 1999 р. з відзнакою і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобув кваліфікацію правознавця.

Має чотирнадцятирічний досвід практичної роботи в оперативних та слідчих підрозділах органів внутрішніх справ.

З 1999 до 2013 рр. працював на посадах оперуповноваженого, старшого оперуповноваженого, заступника начальника, начальника відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю Приморського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області, начальника сектору боротьби зі злочинами у кредитно-фінансовій сфері та захисту бюджетних коштів відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області, а також першого заступника – начальника слідчого відділу Приморського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області. На керівних посадах в ОВС працює з 2002 р.

За виявлення та розслідування резонансних злочинів був неодноразово заохочений правами начальника райвідділу, начальника Одеського міського управління, начальника ГУМВС та Міністра внутрішніх справ України, в тому числі має нагороди: «За відзнаку в службі» ІІ та І ступенів, «Почесний знак МВС України», «Закон і честь», «За безпеку народу» ІІ та І ступенів, «За заслуги в боротьбі з економічною злочинністю» ІІ та І ступенів.

У 2011 р. присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. У 2015 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального процесу.

У 2013 р. відряджений на викладацьку роботу до Одеського державного університету внутрішніх справ.

Протягом 2013 – 2015 рр. очолював кафедру криміналістики, судової медицини та психіатрії і кафедру кримінального процесу.

З 2015 р. – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

З 2016 р. – проректор державного університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

Працює за сумісництвом на посаді професора кафедри кримінального процесу. Викладає навчальні дисципліни «Кримінальний процес», «Досудове слідство», «Негласні слідчі (розшукові) дії», «Процесуальні особливості розгляду окремих категорій кримінальних проваджень», «Особливості прийняття кримінальних процесуальних рішень». Є автором багатьох наукових статей та навчально-методичних посібників.

Сфера наукових інтересів: методика розслідування злочинів, пов’язаних із неправомірною вигодою, негласні слідчі (розшукові дії).

Член Одеської обласної організації Союзу юристів України,  Всеукраїнської асоціації науковців та фахівців у сфері оперативно-розшукової діяльності, а також спеціалізованої вченої ради К 41.772.01 в ОДУВС із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

За час науково-педагогічної діяльності нагороджений Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації (2014 р.) та Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка» (2014 р.). У 2016 р. занесений на Дошку Пошани МВС України.

 

 

Дні і час прийому: Вівторок 10:00-12:00 

Контакти:

тел. (048) 799-50-70