Перший проректор університету

Албул Сергій Володимирович
кандидат юридичних наук, доцент,
полковник поліції

1457525519_777

Народився 29 березня 1970 р. в м. Одесі. З 1988 по 1990 рік проходив строкову військову службу у Збройних Силах. У 1995 р. з відзнакою закінчив Юридичний інститут Одеського державного університету імені І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство». З 1992 по 1993 рік проходив навчання на юридичному факультеті Університету м. Пасау (Федеративна Республіка Німеччина, Баварія).

Трудову діяльність розпочав у 1987 р. У Збройних силах – з травня 1988 р. по червень 1990 р. В органах внутрішніх справ з 1995 р. Має значний досвід роботи в оперативних підрозділах ОВС – карному розшуку та спеціальних підрозділах по боротьбі з організованою злочинністю. Пройшов шлях від оперуповноваженого карного розшуку районного відділу до начальника відділу Управління карного розшуку ГУМВС України в Одеській області. Учасник бойових дій. З грудня 2015 р. – проходить службу в Національній поліції України.

Науково-педагогічну діяльність розпочав у 2004 р. У 2005 р. захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право. У 2008 р. отримав вчене звання «доцента».

Є одним із засновників та заступником голови Всеукраїнської асоціації науковців та фахівців у сфері оперативно-розшукової діяльності. Член Союзу юристів України. Член Міжнародної поліцейської асоціації.

В ОДУВС працює з лютого 2009 р. Обіймав посади заступника начальника кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції (2009-2013); начальника кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції (2013-2014). В грудні 2014 р. призначений на посаду першого проректора ОДУВС.

Заступник Голови Вченої ради ОДУВС. Голова Навчально-методичної ради ОДУВС. Член двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеню кандидат юридичних наук. Є заступником голови редакційної колегії фахового наукового журналу «Південноукраїнський правничий часопис».

Підготував та видав понад 200 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 5 монографій, 4 підручники, понад 130 наукових статей та тез наукових доповідей (в тому числі у закордонних виданнях) та 55 навчальних та навчально-методичних праць.

Наукові праці в Google Scholar

Під керівництвом вченого захистилися 2 кандидати юридичних наук, готують дисертації 2 здобувачі наукового ступеня кандидата юридичних наук.

За сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався відомчими нагородами та відзнаками МВС України та громадських організацій, зокрема, відзнакою МВС України «За доблесть і відвагу в службі карного розшуку» І та ІІ ступенів, відзнакою МВС України «За відзнаку в службі» І та ІІ ступенів, відзнакою МВС України «За заслуги в карному розшуку», відзнакою МВС України «За сумлінну службу» І, ІІ та ІІІ ступенів, нагрудним знаком МВС України «Кращий працівник МВС України» тощо. Занесений на Дошку Пошани МВС України.