ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ «АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ»

Одеський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Одеса) утворений наказом МВС України від 31.03.2017 № 283 на базі учбового центру міліції, історія якого почалася ще з 1967 року.

Наказом МВС України від 02.03.2017 № 184 в Одеському державному університеті внутрішніх справ було створено Одеський центр первинної професійної підготовки “Академія поліції” (далі – Академія поліції) на базі ліквідованої Державної установи “Одеський центр первинної професійної підготовки” Національної поліції України.

img_8710Штатна чисельність Академії поліції складає 78 посад, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету, у тому числі педагогічний склад – 23 посади. Разове наповнення перемінного складу досягає 720-ти осіб. Протягом 4-х місяців поліцейські, яких вперше прийнято на службу в поліції, проходять первинну професійну підготовку в Академії поліції за 5-ма категоріями: слідчі, дільничні офіцери поліції, інспектори сектору реагування патрульної поліції, інспектори ізолятору тимчасового тримання, молодший склад поліції.

img_8724Навчально-матеріальна база Академії поліції розташована на території загальної площею близько 4 га, де розташовані 3 навчальні корпуси, до складу яких входять: 3 лекційні зали, кожен з яких має   90 посадкових місць, 19 навчальних аудиторій, 5 спеціалізованих класів, клас комп’ютерної техніки, який ефективно використовується для проведення практичних занять та складання екзаменів. img_8707У ній функціонує 2 спортивні зали для проведення занять з фізичної підготовки та тактики самозахисту загальною площею 1200 кв.м., два 25-тиметрових стрілецьких тири для стрільби з пістолету, один з яких мультимедійний, та 100-метровий критий тир для стрільби з автоматичної зброї. Також в навчальному процесі використовується психологічна смуга перешкод та спортивне містечко площею 120 кв.м., два стройових плаци.

img_8675Активно використовується навчальний полігон «Тактичне містечко», який включає територію зі встановленими межами, спеціально обладнаними майданчиками, спорудами, транспортними засобами, елементами об`єктів промислового та соціального призначення або такими, що імітують певні ділянки місцевості. При проведенні практичних занять на навчальному полігоні відпрацьовуються алгоритми дій працівників поліції у різних ситуаціях, максимально наближених до реальних.

В Академії поліції функціонують 3 двоповерхових житлових гуртожитки, які протягом травня-серпня 2017 року були реконструйовані –  здійснено їх сучасний капітальний ремонт, а також їдальня на 120 посадкових місць, лазня та пральня. На території знаходиться каплиця ”Святого Миколая”.

track+your+serpдешевые перевозки