Зустрічі з керівниками загальноосвітніх шкіл м. Одеси тривають

28 січня представники робочої групи з профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ провели робочі зустрічі з директорами загальноосвітніх шкіл № 16, 39, 57, 101 та спеціалізованих шкіл № 59, 90 Приморського району м. Одеси.

Налагодження такої співпраці та взаємодії сприяє інформуванню учнівської молоді про зміст правоохоронної діяльності та свідомому вибору майбутньої професії поліцейського, а також забезпечує правове виховання та попередження віктимної поведінки школярів.

З директорами шкіл та їх заступниками з виховної роботи було досягнуто домовленість про укладення договорів про співпрацю, обговорено питання щодо можливості проведення виїзних Днів відкритих дверей для школярів та вручено профорієнтаційну продукцію вишу.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????