Обговорення теми навчання у сфері медіації

28 серпня у місті Києві відбулась робоча зустріч, присвячена обговоренню теми навчання у сфері медіації, яку організувала Громадська організація “Національна асоціація медіаторів України” (НАМУ). Від Одеського державного університету внутрішніх справ до обговорення долучилися декан факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Поліна Балтаджи та завідувач кафедри теорії та філософії права Лілія Матвєєва.

56На захід було запрошено представників закладів вищої освіти, в навчальних програмах яких представлена тема медіації, а також експертів, включаючи членів робочої групи по розробці документу “Основні засади навчання базовим навичкам медіатора”, обговорення проекту якого було одним з питань порядку денного.

Проект документу “Основні засади навчання базовим навичкам медіатора” розроблено в рамках проекту “Забезпечення якості послуг медіації шляхом стандартизації вимог до базового навчання медіаторів”,23 що реалізується ГО “НАМУ” за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Під час зустрічі учасники мали можливість в неформальній обстановці познайомитися, обмінятися досвідом, матеріалами та окреслити подальші спільні кроки.