Зустріч з представниками канадської організації

img_7330Сьогодні, 18 лютого, в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено зустріч за участю представника канадської міжнародної компанії «World Hope International» Керрі Елісон, представників ГУНП в Одеській області Віталія Капуляка та Дмитра Ревуна, а також представників громадської організації «Надія Світу».

img_7332Питання, яке обговорювали, стосувалося діяльності міжнародної громадської організації, що надає допомогу дітям, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

На сьогоднішній день канадська організація вже протягом 20 років допомагає дівчаткам-підліткам отримувати освіту та навчає життєвим навичкам, необхідним для подальшого дорослого життя. img_7331Перерахувавши значні кошти на створення будинків сімейного типу та виховання дівчат в Україні, канадська сторона зіткнулася з недобропорядністю одного з представників одеського офісу.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що громадські організації потребують координації своєї діяльності з представниками влади, правоохоронних органів та потребують юридичного супроводу в українському правовому полі.

Ректор університету виступив з ініціативою укладення трьохсторонньої угоди про подальшу співпрацю між Одеським державним університетом внутрішніх справ, громадськими організаціями, що надають допомогу дітям, та представниками Головного управління Національної поліції в Одеській області.

img_7326 img_7327 img_7329