Зустріч з майбутніми абітурієнтами

img-2153img-216417 жовтня доцентом кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук, доцентом Миколою Новіковим була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 11-х класів Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Голопристанської гімназії Голопристанської міської ради Херсонської області.

Представник Херсонського факультету ознайомив присутніх учнів з правилами та умовами вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання. img-2115img-2157Багато запитань, які були поставлені під час зустрічі, свідчать про зацікавленість цьогорічних одинадцятикласників та їх бажання навчатися в обраному виші, здобувати престижну професію юриста чи правоохоронця.

Варто сказати, що науково-педагогічний склад факультету проводить систематичну профорієнтаційну роботу і в самих закладах освіти, і в зацікавлених організаціях за місцем їх дислокації.