Зустріч з керівництвом Управління патрульної поліції в Одеській області

dsc00366dsc00392Сьогодні, 30 січня, відбулась зустріч керівництва Одеського державного університету внутрішніх справ та представників батьківського комітету курсантів 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності з начальником Управління патрульної поліції в Одеській області капітаном поліції Олександром Гостіщевим.

На зустрічі були присутні проректор університету Павло Берназ, проректор вишу полковник поліції Олександр Поліщук, т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковник поліції Сергій Медведенко, dsc00395dsc00402завідувач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки полковник поліції Володимир Дулгер, заступник начальника УПП в Одеській області майор поліції Дмитро Кисличенко, а також патрульні поліцейські, які пів року тому, навчаючись в ОДУВС, стали учасниками освітньої (професійної) програми «2 роки курсант – 1 рік слухач» Олександр Дорофеєв та Наталія Доденко.

Керівник Управління Олександр Гостіщев розповів представникамdsc00383 dsc00406батьківського комітету про переваги програми «2 роки курсант – 1 рік слухач», про особливості несення служби та завдання, які стоять перед патрульними поліцейськими, а також про досвід, який отримують курсанти, перебуваючи на посадах молодшого складу поліції.

Розповідаючи про взаємовідносини у колективі підпорядкованого підрозділу, очільник управління зазначив: «Ми створюємо такий колектив, щоб кожен працівник міг покластися на свого напарника».

dsc00431dsc00411Проректор університету Павло Берназ наголосив, що програма «2 роки курсант – 1 рік слухач» передбачає два роки здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на денній формі навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», а третій рік – переведення на заочну форму навчання та проходження служби на посадах молодшого складу поліції. По закінченню 3-річного терміну випускники гарантовано отримують лейтенантські погони та будуть призначені на офіцерські посади в підрозділах превентивної діяльності Національної поліції України.

У свою чергу, тепер вже патрульні поліцейські Олександр Дорофеєв та Наталія Доденко відмітили, що знання, отримані у стінах університету, у поєднанні з досвідом роботи у патрульній поліції сприятимуть ефективному виконанню завдань під час подальшої служби в органах Національної поліції України.