Зустріч ректора університету з представниками курсантсько-студентського самоврядування

Сьогодні, 09 жовтня, відбулася перша зустріч ректора Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслава Аброськіна з активом курсантсько-студентського самоврядування.

У форматі відкритого діалогу курсанти та студенти мали нагоду поспілкуватися з очільником вишу про актуальні питання здійснення освітнього процесу в закладі вищої освіти.

На зустрічі були присутні перший проректор університету Анатолій Нікітін та проректор університету Павло Берназ, а також т.в.о. голови курсантсько-студентського самоврядування Олександр Боцул.

Найбільш актуальними були питання удосконалення навчального процесу, подальшого поліпшення системи оцінювання знань курсантів та студентів вишу, а також питання внутрішнього розпорядку, який діє в університеті.

Зустріч відбулась у неформальній та довірчій обстановці. В’ячеслав Аброськін уважно вислухав пропозиції кожного з учасників зібрання і відзначив, що всі питання не залишаться поза увагою.

Такий двосторонній зв’язок між керівництвом університету та лідерами курсантсько-студентського самоврядування дасть можливість спільно вирішити ті проблемні питання, які виникають під час навчання. Тож подібні зустрічі заплановано проводити щотижня.