Зустріч ректора університету з керівництвом Федерації регбі Одеської області

dsc_0138Сьогодні, 26 листопада, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся з президентом Федерації регбі Одеської області Олегом Етнаровичем та віце-президентом ФРОО Віталієм Етнаровичем.

У ході спілкування були обговорені питання майбутньої співпраці та залучення курсантів університету до занять регбі.

dsc_0154На початку зустрічі президент Федерації регбі Одеської області коротко розповів про історію виникнення цього виду спорту. Олег Етнарович відмітив, що традиційно, регбі вважалось університетською грою, тому що тут дуже багато стратегії і тактичних прийомів.

«Регбі – профілюючий вид спорту у більшості силових структур багатьох країн. Головний філософський принцип регбі – повага та командність», – наголосив президент ФРОО.

За словами ректора університету В’ячеслава Аброськіна, залучення курсантів до занять регбі, створення власної команди сприятиме популяризації цього виду спорту серед молоді та підвищенню рівня фізичної підготовки майбутніх поліцейських.