Зустріч проректора університету з керівництвом ГУНП в Миколаївській області

13 лютого проректором Одеського державного університету внутрішніх справ Павлом Берназом проведено робочу зустріч з начальником ГУНП в Миколаївській області полковником поліції Олександром Анохіним та його заступником полковником поліції  Сергієм Кобцем.

Сторони обговорили питання проходження курсантами університету практики та стажування на базі структурних підрозділів ГУНП в Миколаївській області, а також проведення спільних профорієнтаційних заходів щодо добору кандидатів на вступ до університету за державним замовленням.

Було досягнуто домовленості щодо продовження тісної співпраці з визначених питань та заплановано ряд спільних заходів щодо популяризації професії поліцейського серед молоді Миколаївської області.