Зустріч представників університету з керівництвом ГУНП у Вінницькій області

04 березня проректор університету Олександр Поліщук та т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Сергій Медведенко провели робочу зустріч з начальником ГУНП у Вінницькій області генералом поліції третього рангу Юрієм Педосом, заступником начальника УКЗ підполковником поліції Дмитром Руденком, заступником начальника УКЗ – начальником відділу комплектування підполковником поліції Костянтином Мамчуром, заступником начальника відділу комплектування УКЗ підполковником поліції Володимиром Таранюком,photo5402500900938951873 старшим інспектором з особливих доручень відділу професійного навчання УКЗ підполковником поліції Світланою Каракой, старшим інспектором сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ капітаном поліції Андрієм Діденком.

Сторони обговорили питання проходження курсантами університету практики та стажування на базі структурних підрозділів ГУНП у Вінницької області, а також проведення спільних профорієнтаційних заходів щодо добору кандидатів на вступ до університету за державним замовленням.

Було досягнуто домовленості щодо продовження тісної співпраці з визначених питань та заплановано ряд спільних заходів щодо популяризації професії поліцейського серед молоді Вінницької області.