Зустріч представників ОДУВС з учнівською молоддю

25 лютого професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Барановим спільно з курсантом 4-го курсу факультету Максимом Диким, в рамках профорієнтаційної роботи, були проведені зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітньої школи № 107 та загальноосвітньої школи № 122 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради.

Під час зустрічей була проведена правоосвітницька презентація «Адміністративна відповідальність неповнолітніх», а в контексті профорієнтаційної роботи учням були показані відеоматеріали про організацію навчання в університеті, умови вступу до вишу,  роздані тематичні рекламні буклети. На запитання учнів з приводу вступу та навчання у виші були надані ґрунтовні відповіді та роз’яснення.

p00225-101110 p00225-101453 p00225-101728