Правове виховання молоді та профілактика протиправних дій у молодіжному середовищі

14 березня 2018 року з метою правового виховання, формування у молоді чіткого правового світогляду, представники Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями випускних класів загальноосвітньої школи № 81 міста Одеси.

Під час заходу доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС кандидат юридичних наук Вікторія Томіна провела пізнавальну лекцію на тему: «Безпечний Інтернет», у ході якої були розглянуті питання щодо користі та загроз Інтернету, а також сформульовані правила безпечного користування глобальною мережею Інтернет.

Разом з цим, представник робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко розповіла школярам про сучасне життя ОДУВС, його факультети, кафедри, інші структурні підрозділи вишу та умови вступу до закладу вищої освіти у 2018 році.

Представники університету висловлюють щиру вдячність директору Тетяні Завтур та заступнику директора з навчально-виховної роботи Оксані Гарник за сприяння в організації заходу.