Зустріч першокурсників з досвідченими правоохоронцями

13 грудня з метою ознайомлення курсантів 1-го курсу Одеського державного університету внутрішніх справ з особливостями практичної діяльності працівників Національної поліції України та підвищення мотивації до навчання, як базового джерела набуття знань, необхідних в подальшому несенні служби у відділах поліції, відділенням соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення разом з керівництвом факультетів було проведено зустріч першокурсників з представниками Суворовського відділу поліції м. Одеси.

0-02-04-8a5bc2e7bf7594798be6ea85b43282a7592322a2a1fc3497e9541cfb22a7cbdb_408f672cСеред запрошених гостей були начальник сектору кадрового забезпечення Суворовського відділу поліції м. Одеси підполковник поліції Подолінський В. М.; оперуповноважений відділу кримінальної поліції підполковник поліції Дробишев С.О.; старший дільничний офіцер поліції сектору превенції майор поліції Ярмола В.Ю. та начальник відділення слідчого відділу підполковник поліції Мрочко Н.В.

Під час бесіди з досвідченими правоохоронцями курсанти мали змогу поставити питання щодо практичної діяльності в підрозділах поліції. Вони із захопленням слухали про тонкощі розслідування справ, методи, які застосовують в своїй діяльності оперуповноважені, та принципи роботи з населенням. Тож, мета зустрічі, а саме тісна взаємодія всіх підрозділів відділів поліції під час розкриття справ, була досягнута.

Запрошені представники Суворовського відділу поліції м. Одеси залишилися задоволеними активністю підростаючого покоління правоохоронців, а курсанти – змогою поспілкуватись в неформальній обстановці з поліцейськими, які досягли чималих показників в професійній діяльності.