ЗУСТРІЧ КУРСАНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПРАЦІВНИКОМ ПОЛІЦІЇ

30 січня під час бінарного семінарського заняття з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України» курсанти 109 навчального взводу 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності зустрілися з інспектором відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області старшим лейтенантом поліції Дмитром Яровцем.

photo5314345868259863818Бінарне заняття професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцента підполковника поліції Катерини Рудой проводилося на тему: «Національна поліція та інші органи МВС України».

Практичний працівник поліції розповів курсантам про особливості діяльності підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України, назвав їх систему, визначив статус поліцейських ювенальної превенції відповідно до законодавства України, охарактеризував основні принципи діяльності поліції, права та обов’язки поліцейських ювенальної превенції, визначив їх спеціальні повноваження, а також особливості відповідальності поліцейських.

Окрему увагу приділено охороні та захисту прав дітей в Україні. Заняття пройшло цікаво, викликало у курсантів багато запитань та залишило нові враження.