ЗУСТРІЧ КУРСАНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПРАЦІВНИКОМ ПОЛІЦІЇ НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ З АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА

18 квітня на семінарському занятті з навчальної дисципліни «Адміністративне право» курсанти 2-го курсу факультету № 3 зустрілися з інспектором відділу кадрового забезпечення Київського ВП м. Одеси Головного управління Національної поліції в Одеській області лейтенантом поліції Веронікою Ярошенко.  Бінарне заняття професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцента підполковника поліції Катерини Рудой проводилося на тему «Суб’єкти адміністративного права».

Під час заняття розглядалися питання адміністративно-правового статусу суб’єктів адміністративного права, його основних елементів, названо критерії класифікації суб’єктів адміністративного права, а також надано характеристику адміністративної дієздатності, правоздатності та деліктоздатності суб’єктів адміністративного права. Так, Вероніка Ярошенко розповіла курсантам про адміністративно-правовий статус Національної поліції України, назвала систему поліції, визначила статус поліцейських відповідно до адміністративного законодавства України, охарактеризувала основні принципи діяльності поліції, права та обов’язки поліцейських, визначила їх спеціальні повноваження, а також зазначила особливості відповідальності поліцейських. Окрему увагу приділено Дисциплінарному статуту Національної поліції України.

Бінарне заняття пройшло цікаво, викликало у курсантів багато запитань, залишило нові враження.