ЗУСТРІЧ КУРСАНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПРАЦІВНИКОМ ПОЛІЦІЇ НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ З АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА

06 травня на семінарському занятті з навчальної дисципліни «Адміністративне право» курсанти 2-го курсу факультету № 3 зустрілися із заступником начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області капітаном поліції Ігорем Волокітенком. Семінарське заняття професора кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцента підполковника поліції Катерини Рудой проводилося на тему «Методи та форми публічного адміністрування».

Під час заняття розглядалися питання щодо визначення методів публічного адміністрування, особливостей їх застосування, названо критерії їх класифікації, а також надано характеристику формам публічного адміністрування та визначено їх види. Ігор Волокітенко роз’яснив курсантам загальні положення застосування превентивних поліцейських заходів, заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення, а також особливості адміністративного законодавства України, що регламентує порядок застосування працівниками Національної поліції України спеціальних засобів та вогнепальної зброї.

Заняття пройшло цікаво, зустріч з практичним працівником викликала у курсантів багато запитань щодо окремих превентивних заходів діяльності поліцейських, поліцейського піклування, залишила нові враження.