Зустріч курсантів університету з досвідченим оперативником

dscf3414dscf34045 жовтня з нагоди вшанування 100-річчя заснування карного розшуку за участі проректора університету полковника поліції Олександра Поліщука, декана факультету № 1 підполковника поліції Ігоря Козака, заступника декана полковника поліції Олега Донченка, психолога ВКЗ Наталії Янтко та особового складу 2-го і 3-го курсів було проведено зустріч з кандидатом юридичних наук, доцентом Володимиром Трапезніковим.

dscf3428Під час бесіди Володимир Ілліч розповів про свій службовий шлях, передав свій багаторічний досвід оперативної роботи, розказав про розвиток новітніх технологій та нові можливості у сфері боротьби з кіберзлочинністю.

Наприкінці зустрічі Володимир Ілліч подарував курсантам університету свою книгу «Записки старого опера. Сибирский цикл».

dscf3407 dscf3412   dscf3440