Зустріч курсантів університету з державним тренером збірної України

img_3366Сьогодні, 05 лютого, курсанти-самбісти Одеського державного університету внутрішніх справ мали нагоду зустрітися з державним тренером збірної України, заслуженим майстром спорту України, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України Михайлом Руденком.

img_3409Зустріч пройшла за участі ректора Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслава Аброськіна, проректора вишу Олександра Поліщука, завідувача кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки полковника поліції Володимира Дулгера, а також викладачів кафедри – тренерів збірної університету з боротьби самбо.

«Курсанти – майбутні офіцери поліції, а самбо є профілюючим напрямком саме для Національної поліції України», – наголосив ректор університету В’ячеслав Аброськін.

img_3386Михайло Руденко відмітив, що йому дуже приємно, що в Одеському державному університеті внутрішніх справ є чемпіони, які досягають високих результатів, зокрема чемпіон світу майор поліції Анатолій Волошинов. Він є хорошим прикладом для молодого покоління, адже таким повинен бути працівник поліції, який може захистити себе та свою Батьківщину.

img_3365«Ми сьогодні пропагуємо самбо не стільки як вид спорту, скільки як систему підготовки самозахисної функціональності організму, тому що понад 5000 технік і прийомів дозволяють особі вміти страхуватись, блокуватись, захищатись від ударів та кидків, самому нападати, що в наш нелегкий час дуже потрібно для працівника поліції. І на основі складених систем підготовки ми розповсюджуємо самбо в навчальні заклади системи МВС України», – зазначив Михайло Руденко.

Курсанти-першокурсники, які є переможцями та призерами обласних змагань з боротьби самбо, із задоволенням поспілкувались із державним тренером збірної України та розповіли про свої ще незначні, але вкрай важливі для них досягнення у спорті.

img_3389 img_3404 img_3407 img_3417 img_3442 img_3446 img_3447 img_3463 img_3465