Зустріч курсантів Херсонського факультету з фахівцем з питань запобігання, виявлення корупції

110 травня завідувачем кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Валерією Бондар для курсантів 4 курсу Херсонського факультету було організовано та проведено зустріч із головним спеціалістом відділу з питань запобігання, виявлення корупції та внутрішнього аудиту Херсонської міської ради Марчук Н.В.

Наталія Марчук розповіла про структуру відділу з питань запобігання, виявлення корупції та внутрішнього аудиту Херсонської міської ради, про напрями співпраці Херсонської міської ради з Національною поліцією України, висвітлила коло протидії корупції в органах влади, окреслила основні помилки у складанні електронної декларації суб’єктів декларування.

Курсанти задавали питання щодо термінів складання електронної декларації та її подачі до контролюючих органів, про коло осіб, від яких не можна отримувати подарунки держслужбовцю та ін. На усі питання було отримано високопрофесійні відповіді, що спиралися на чинне законодавство.