Зі студентської лави на роботу в поліцію

img_119222 жовтня проректор університету – декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей разом із своїм заступником Вірою Галунько провели зустріч зі студентами факультету (контрактної форми навчання), які влітку наступного року отримають дипломи про закінчення закладу вищої освіти за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».

Метою такої зустрічі було опрацювання питання працевлаштування майбутніх випускників ЗВО МВС в органах МВС України. Так, наразі опрацьовується можливість наступного року отримати одночасно два дипломи – про вищу освіту та диплом «кваліфікованого робітника»-поліцейського.

Студенти отримали вичерпну інформацію з цього питання, проявивши неабияку зацікавленість у гарантованому працевлаштуванні.

Про проведену роботу та побажання студентів буде поінформовано керівництво департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України для узагальнення.