Зустріч із викладачем нашого вишу

img_3495img_3511Поряд з нами є люди, які, попри вади зору, змогли досягнути в житті певних висот, опанувати гідну професію, створити сім’ю й надалі продовжують заряджати нас своєю енергією.

Саме з такою людиною сьогодні зустрівся ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін. Вона – доцент кафедри соціально-економічних дисциплін вишу кандидат філософських наук Ганна Нівня.

img_3507img_3513Говорили про те, як живуть та сприймають світ люди, які втратили зір, а також про труднощі, які вони вимушені долати у повсякденному житті.

Ганна Олександрівна відмітила, що важливою для незрячих людей є правильна підтримка.

У свою чергу, ректор університету наголосив, що ми виховуємо наше майбутнє і повинні проводити зустрічі курсантів та студентів з такими сильними позитивними людьми, якими потрібно пишатися.

img_3490img_3494     img_3518