Зустріч генерала з чемпіоном світу з самбо

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся з викладачем кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки вишу майстром спорту міжнародного класу майором поліції Анатолієм Волошиновим.

Під час зустрічі обговорювалися питання створення в університеті секції з бойового самбо, а також виховання курсантів та підготовки кваліфікованих фахівців для підрозділів Національної поліції України, які будуть здатні швидко та якісно виконувати покладені на них завдання.

До спілкування також приєдналися народний депутат України 8-го скликання Олег Недава та завідувач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки університету полковник поліції Володимир Дулгер.

Тренування в рамках роботи секції для курсантів університету проводитимуть дворазовий чемпіон Європи та чемпіон світу, багаторазовий чемпіон України з самбо Анатолій Волошинов та доцент кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки заслужений тренер України з універсального бою, майстер спорту України з карате кандидат юридичних наук Володимир Домніцак.

«Самбо – є профілюючим видом спорту для майбутніх офіцерів поліції», – наголосив ректор університету. – «Саме цей вид єдиноборства загартовує, дисциплінує, формує у курсантів стійкість та витривалість».

За підсумками зустрічі, чемпіон світу з самбо 2018 року Анатолій Волошинов пообіцяв генералові виховати з числа курсантів університету нових чемпіонів світу, які гідно представлятимуть Одеський державний університет внутрішніх справ на змаганнях міжнародного та світового рівнів.