Налагодження взаємодії з директорами загальноосвітніх шкіл м. Одеси триває

????????????????????????????????????29 січня представники університету провели робочі зустрічі з керівниками загальноосвітніх шкіл № 27, 51, 28, 33, 82, 55, 72, 82 Київського району м. Одеси.

Під час спілкування було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю в частині надання університетом кваліфікованої правової допомоги в підготовці та проведенні занять з учнями щодо попередження віктимної поведінки школярів, протидії булінгу, безпечного інтернету тощо.

Керівникам шкіл вручено поліграфічну продукцію Одеського державного університету внутрішніх справ профорієнтаційного характеру, а також узгоджено питання щодо проведення для учнів 10-11 класів виїзних Днів відкритих дверей.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????