Знайомство курсантів ОДУВС з Управлінням організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки НПУ

10 травня відбулась зустріч курсантів випускного 4-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ з представниками Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України.

img_9818Захід пройшов за участі керівника Управління Сергія Науменка та спеціаліста повітряної підтримки Управління Сергія Кравченка, а також представників ГУНП в Одеській області підполковника поліції Віталія Зелінського та підполковника поліції Олександра Міхеди.

img_9847Майбутні правоохоронці мали нагоду дізнатись про діяльність структурного підрозділу Національної поліції України, який виконує завдання, покладені на поліцію на водних об’єктах, об’єктах інфраструктури водного та повітряного транспорту.

img_9855У ході зустрічі очільник Управління Сергій Науменко ознайомив курсантів вишу зі зразками сучасної авіаційної техніки, яку використовує підрозділ для виконання поліцейських завдань, а також системою протидії незаконному використанню безпілотних літальних апаратів, за допомогою яких скоюється ряд злочинів.

Жвавий інтерес викликали представлені безпілотні літальні апарати вертолітного типу, які використовуються під час проведення спеціальних операцій, захоплень, координації дій штурмових груп тощо.

На завершення зустрічі було продемонстровано роботу безпілотників у дії.

img_9800img_9810img_9814   img_9802 img_9815 img_9827 img_9841img_9862img_9797