«Значення толерантності в роботі юриста»

З нагоди Міжнародного дня толерантності, який відзначається 16 листопада, доцентом кафедри українознавства Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом політичних наук, доцентом Юлією Шмаленко було проведено конкурс на краще написання твору-есе «Значення толерантності в роботі юриста».

У конкурсі взяли участь студенти 2-го курсу факультету № 4 зі спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність», а також магістри 1-го курсу «Правоохоронна діяльність». Більшість студентів блискуче впоралися із завданням і розкрили тему есе. Найкращі роботи було відібрано, а учасників заохочено.

Толерантність – це перш за все розуміння інших людей, їхніх прагнень, проблем та радощів. Це розуміння того, що наше різноманіття – це не загроза чи проблема, напроти, це дар, це мотивація людства до загального розвитку і самовдосконалення.

Цей визначний день – ще один привід нагадати всім нам, що ми єдині, незалежно від віку, національності, віри, статі, професії або соціального статусу.