ЗМАГАННЯ КУРСАНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Програма табірного збору передбачає для курсантів не тільки підвищені психологічні й фізичні навантаження, а й досить обширну культурну програму для їх відпочинку від несення служби, навчальних занять, участі в психологічних тренінгах чи спортивних змаганнях.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAТак, у вихідний день, 26 серпня, після святкування Дня Державного прапора та активної участі у факультетських заходах до Дня Незалежності України за підтримки керівництва курсу та навчального підрозділу курсанти брали участь у культпоході − відвідали сучасний кінотеатр Мультиплекс торгово-розважального центру «Фабрика» обласного центру, в якому на 3D-сеансі переглянули сучасний фільм «Місія неможлива: Фолаут» з Томом Крузом у головній ролі.

Курсанти були у захваті не тільки від сюжету та видовищних спецефектів бойовика, а й черговий раз переконалися у важливості фізичної підготовки для виконання працівниками спецслужб поставлених завдань. Перегляд таких стрічок молодими поліцейськими є ще одним фактором у підвищенні їх мотивації для підтримання свого рівня фізичної підготовки на належному рівні.

27 серпня в Херсонську факультеті ОДУВС під час табірного збору з курсантами 1-го курсу проведено спортивні змагання з настільного тенісу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПрограма змагань індивідуальної першості реалізовувалась у два етапи: відбірковий етап − за олімпійською системою (програв − вибув), а основні ігри проводились за круговою системою (кожен − з кожним). Переможці визначались окремо серед дівчат та хлопців. Кожну навчальну групу представляли два юнаки та дві дівчини. Всього в змаганнях брало участь 16 курсантів-першокурсників.

Боротьба була напруженою у кожній партії, сили спортсменам надавала емоційна підтримка одногрупників, які активно вболівали за представників свого підрозділу.

За результатами змагань серед дівчат 1 місце посіла курсант 101 навчального взводу Анастасія Яблоновська, серед хлопців − курсант того ж взводу Максим Сидоров.

Завдяки грі в настільний теніс у юнаків і дівчат формуються такі важливі особистісні якості як миттєва реакція, витривалість, зібраність та координація рухів, а також виховуються у поліцейських професійна витримка, повага до суперника та корпоративна товариськість.

Вітаємо переможців та призерів змагань з перемогою, заохочувальні дипломи в урочистій обстановці перед перемінним складом на стройовому плацу вручать спортсменам при підведенні підсумків табірного збору.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет ОДУВС