Згуртованість колективу допомагає долати труднощі

Останнім часом увага людей прикута до розповсюдження захворювання, викликаного коронавірусом Covid-19. Але, на жаль, поряд з нами є ті, хто вимушений боротися з не менш важкими хворобами.

Значних коштів на лікування та операцію сьогодні потребує курсант Одеського державного університету внутрішніх справ і саме зараз підтримка всієї університетської спільноти для нього вкрай важлива.

Керівництво та науково-педагогічний склад університету не залишились осторонь цієї проблеми, зібрали кошти та надали курсанту матеріальну допомогу на суму понад 20 тисяч гривень.

Ректор університету В’ячеслав Аброськін висловлює щиру вдячність колективу вишу за людяність, небайдужість та підтримку, яка сьогодні вкрай необхідна родині нашого курсанта.

Зичимо швидкого одужання та міцного здоров’я!