Здобувачі освіти університету проходять навчання за дистанційною формою

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2020 року № 1/9-154, листа МВС України від 12 березня 2020 року № 8298/09-2020 «Про запровадження карантину для закладів вищої освіти МВС», рішення Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ від 12 березня 2020 року, здобувачів освіти ОДУВС з 12 березня до 03 квітня 2020 року переведено на дистанційну форму навчання.

Перед їх відбуттям до них доведено заходи запобігання поширенню короновірусу, проявів хвороби та дій у разі захворювання, також цю інформацію було доведено до їх батьків.

Зі здобувачами освіти проведено інструктаж щодо недопущення порушень дисципліни та законності, неухильного дотримання Правил дорожнього руху, Правил етичної поведінки поліцейських, а також з питань профілактики поширення інфекційних захворювань, заборони виїзду за межі України без відповідного дозволу.

Припинено відрядження за кордон здобувачів вищої освіти та працівників університету, скасовано візити іноземних делегацій до університету.