ЗДОБУТКИ НАУКИ − НА СЛУЖБУ ВІДОМЧОЇ ОСВІТИ

02-img_20201120_091728Загальна бібліотека Херсонського факультету поповнилася новим виданням − «Пам’яткою працівникові Національної поліції з надання домедичної допомоги».

obkladinka_2-pravkiПрактичний посібник стане в нагоді як здобувачам вищої освіти зі спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» при вивченні ними навчальних дисциплін «Долікарська допомога» чи «Домедична підготовка», так і слухачам Центру первинної професійної підготовки поліцейських при відомчому ЗВО МВС України. Відмінність цього посібника від інших видань у його розмірі – 10,5*15 см. Дуже зручний “кишеньковий” варіант, який у потрібний час стане у нагоді.

Підготовлене завідувачем кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарасом Вайдою видання буде корисним й для працівників практичних підрозділів Національної поліції та інших правоохоронних органів.

Херсонський факультет