«Здай кров – врятуй життя»

img_301317 лютого 2017 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ з власної ініціативи черговий раз долучилися до благодійної акції по здачі донорської крові для поранених українських військових в зоні АТО.

img_3018У супроводі фахівця відділу організації служби ОДУВС майора поліції Володимира Масузенка 18 курсантів 2-го та 3-го курсів університету вкотре завітали до станції переливання крові Дорожньої лікарні Одеської залізниці.

Після проходження обов’язкового медичного огляду, майбутні правоохоронці загалом здали понад 8 літрів крові.

img_3022Щоразу медичний персонал лікарні дякує нашим курсантам за щире бажання допомогти тим, хто справді цього потребує, адже долучаючись до благодійної акції – вони можуть врятувати чиєсь життя.

Зауважимо, що донорство крові – це добровільне надання своєї крові чи її компонентів для подальшого переливання хворим, які цього потребують.img_3034

Тож, мільйони людей завдячують своїм життям тим, кого вони ніколи не бачили – людям, які здають кров, не отримуючи за це ніякої винагороди.

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ завжди із задоволенням беруть участь у подібних акціях, адже окрім порятунку чийогось життя, регулярне донорство сприяє поліпшенню фізичного здоров’я та загального стану людини.