Завідувачка кафедри кримінального процесу університету взяла участь у дослідженні щодо процесуального інтерв’ю

piПротягом двох років за ініціативи, організаційної та фінансової підтримки програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» проводиться дослідження, присвячене процесуальному інтерв’ю.

pi4У проєкті задіяно широке коло вчених, правозахисників, правоохоронців, які представляють різні органи та підрозділи Національного антикорупційного бюро України, Національної поліції України, Державного бюро розслідувань, Офісу Генерального прокурора та ін.

У підготовці кабінетної частини дослідження, друкована версія якого під назвою «Розкажи мені, що сталося, або зізнайся!» нещодавно побачила світ, взяла участь завідувачка кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук підполковник поліції Ганна Тетерятник.

pi2У дослідженні розкриваються питання, пов’язані із моделями та міжнародним досвідом проведення процесуального інтерв’ю правоохоронними органами, надається опис узагальненої моделі, підготовки та практики проведення процесуального інтерв’ю. Слід акцентувати увагу, що дослідження містить аналіз чинної системи підготовки працівників правоохоронних органів України з питань проведення допитів.

Усі, хто зацікавився проблематикою процесуального інтерв’ю, можуть ознайомитися із дослідженням за наступним посиланням: https://www.irf.ua/wp-content/uploads/2020/07/investigationresearch_web.pdf.