Засідання Вченої ради університету

54ca738a-91de-4f2f-a6b8-653592b8980aСьогодні чергове засідання Вченої ради було проведено з використанням телекомунікаційних технологій, які дозволили дистанційну участь членів Вченої ради в її роботі.

На початку засідання ректор університету В’ячеслав Аброськін вручив диплом кандидата наук фахівцю факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності майору поліції Анні Сухарєвій, яка захистила дисертацію за спеціальністю – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

7587696d-fe67-4303-b317-8c454b7e6352Далі начальник навчально-методичного відділу доцент Олександр Сіфоров доповів про підготовку до 2020-2021 навчального року та про стан внутрішнього забезпечення якості вищої освіти. Про основні результати службової діяльності науково-педагогічних працівників під час перебування на посадах у територіальних органах Національної поліції розповіли професор кафедри криміналістики та психології доцент Ігор Горбаньов та професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету професор Андрій Беніцький.

570be845-261c-44e5-935e-f9cfbbbf0e08З основними результатами роботи аспірантів та ад’юнктів університету над дисертаціями ознайомила присутніх т.в.о. завідувача докторантури та аспірантури Ірина Теслюк. Про стан навчально-практичної діяльності юридичної клініки доповіла керівник юридичної клініки доцент Юлія Шмаленко. Після обговорення було ухвалено рішення про встановлення розміру суми оплати за надання університетом освітніх послуг.

Також було прийнято рішення з інших питань життєдіяльності університету.

Секретаріат Вченої ради