Засідання Вченої ради університету

Сьогодні, 27 травня, відбулось позапланове засідання Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ, яке було проведено з використанням телекомунікаційних технологій, що дозволило дистанційну участь членів Вченої ради в її роботі.

4266ed3b-912c-42d7-b2dc-90e68a675ccaНа початку засідання ректор університету В”ячеслав Аброськін вручив нагороди науковцям вишу. Так, за результатами щорічного конкурсу “Найкращий викладач Одеського державного університету внутрішніх справ” 2019 року дипломом переможця нагороджено професора кафедри адміністративної діяльності поліції кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника майора поліції Олену Ковальову.

1Дипломом лауреата цього ж конкурсу нагороджено завідувача кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника майора поліції Карена Ісмайлова. У свою чергу, рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України йому присвоєно вчене звання доцента.

Також рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України:

– присуджено науковий ступінь доктора юридичних наук – завідувачу кафедри адміністративної діяльності поліції підполковнику поліції Максиму Корнієнку;

b0ca1bb4-256a-4e02-94e2-8b81dd8d2294– присвоєно вчене звання професора – заступнику декана Херсонського факультету доктору юридичних наук Вірі Галунько, а наказом МВС України її нагороджено відзнакою МВС – «Грамота»;

46a2698c-bc43-4819-8341-7a6d1dd0fb1f– присвоєно вчене звання доцента – завідувачу навчально-методичного відділення Херсонського факультету майору поліції Лейлі Дундич.

Разом з цим, за погодженням з Міністерством внутрішніх справ України на посаду проректора університету призначено майора поліції Романа Пицківа, учасника бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції на Донбасі, кавалера ордену «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня. Тож учений секретар секретаріату Вченої ради Максим Ісаєнко довів до відома присутніх наказ ОДУВС про введення до складу Вченої ради проректора державного університету Романа Пицківа.

aab35684-07e2-4694-83ad-923bb93c758aНачальник навчально-методичного відділу доцент Олександр Сіфоров виніс на обговорення питання про зміни в організації освітнього процесу в університеті, затвердження нормативних документів щодо організації освітнього процесу в університеті, а також схвалення освітніх (професійних) програм здобувачів вищої освіти в університеті на 2020-2021 навчальний рік.

Відповідальний секретар приймальної комісії розповів про зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, на підставі яких Вчена рада ухвалила зміни до Правил прийому до університету у 2020 році.

Ректор університету В’ячеслав Аброськін наголосив, що саме з ініціативи Одеського державного університету внутрішніх справ Міністерство освіти і науки України розширило перелік уповноважених закладів вищої освіти, які можуть приймати на навчання за спрощеною процедурою осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України або місцем проживання яких є територія проведення ООС (на період її проведення), увівши до цього списку три вузи МВС.

Також було надано рекомендації на переведення для подальшого проходження навчання за державним замовленням найкращих студентів та прийнято рішення про проведення попередньої експертизи дисертації.

Секретаріат Вченої ради