Засідання вченої ради ОДУВС

30 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання Вченої ради.

????????????????????????????????????Відкрив захід ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, розпочавши із заохочення.

Так, указом Президента України №14 від 22.01.2019 року за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, присвоєно почесне звання “Заслужений діяч науки і техніки України” проректору університету Сергію Кузніченку.

????????????????????????????????????Науковий ступінь кандидата юридичних наук рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 18 грудня 2018 року присуджено підполковнику поліції Надії Медведенко.

Разом з цим, очільник вишу привітав працівників, які відзначали Дні народження, а саме: проректора державного університету – декана Херсонського факультету Олексія Солов’я, завідувача кафедри державно-правових дисциплін Дмитра Калаянова, а також робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділу матеріального забезпечення Миколу Куняєва, побажавши їм міцного здоров’я, життєвих сил, родинного тепла та сімейного благополуччя.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????