Засідання Вченої ради ОДУВС

dsc_011529 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ під головуванням першого проректора університету професора Сергія Кузніченка відбулося чергове засідання Вченої ради.

dsc_0111Було обговорено результати проведення рейтингового оцінювання навчально-методичної роботи науково-педагогічних працівників університету за результатами 2019 року.

Переможцем конкурсу стала старший науковий співробітник Олена Ковальова, професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, а лауреатом – Карен Ісмайлов, завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. dsc_0108

На підставі результатів таємного голосування було присвоєно вчене звання доцента кандидату юридичних наук Карену Ісмайлову.

Також було внесено зміни до графіка організації навчального процесу, затверджено Положення про Центр гендерної освіти університету, внесено зміни до складу робочої групи для організації профорієнтаційної роботи в 2019-2020 навчальному році.