Засідання Вченої ради ОДУВС

27 лютого на засіданні Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення відзнак та почесних грамот представникам науково-педагогічного складу вишу.

dsc_0104Нагороди вручив ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Так, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» та Почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджено заступника начальника відділу кадрового забезпечення майора поліції Марину Славинську.

dsc_0129За сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків, вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців для органів Національної поліції, високий професіоналізм та з нагоди 97-ї річниці заснування Одеського державного університету внутрішніх справ, почесними грамотами Одеської обласної ради нагороджено:

– завідувача відділення документального забезпечення відділу режимно-секретного та документального забезпечення Наталію Грибенчу;

– заступника директора навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання – декана факультету № 2 Сергія Деревянкіна;

– провідного фахівця відділу кадрового забезпечення Наталію Назаренко.

dsc_0131За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, плідну працю та з нагоди 97-ї річниці заснування Одеського державного університету внутрішніх справ, почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації нагороджено:

– фахівця факультету № 1 підполковника поліції Володимира Богача;

–  фахівця відділу кадрового забезпечення старшого лейтенанта поліції Ольгу Пишняк;

– завідувача кафедри українознавства Олену Ситько.

Разом з цим, очільник вишу привітав працівників, які відзначали Дні народження, побажавши їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, благополуччя та родинного затишку.

dsc_0136 dsc_0138 dsc_0144 dsc_0149 dsc_0154 dsc_0159