Засідання спеціалізованої вченої ради в університеті

img_6316img_631727 липня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.017 щодо захисту дисертації Дмитренко Наталі Андріївни «Кримінологічна характеристика та запобігання злочинності у Збройних силах України» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням доктора юридичних наук, професора Шкути Олега Олеговича, завідувача кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_6309img_6307Опонентами виступили:

Богатирьов Іван Григорович, доктор юридичних наук, професор, ППрАТ Вищий навчальний заклад Міжрегіональна Академія управління персоналом»;

Пузирьов Михайло Сергійович, доктор юридичних наук, Академія Державної пенітенціарної служби.

Рецензенти:

img_6312img_6327Бабенко Андрій Миколайович, доктор юридичних наук, професор, Одеський державний університет внутрішніх справ МВС України.

Кулик Людмила Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент, Одеський державний університет внутрішніх справ МВС України.

За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Дмитренко Наталі Андріївні ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».