Засідання спеціалізованої Вченої ради в університеті

Сьогодні, 05 червня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Д 41.884.04 щодо захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора юридичних наук та кандидата юридичних наук.

Так, наукове дослідження на тему «Злочини проти честі та гідності особи» представив проректор з питань навчально-інноваційного розвитку та економічної діяльності Національного університету «Одеська юридична академія» кандидат юридичних наук, доцент Вадим Підгородинський. Науковий консультант – завідувач кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія» доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України Євген Стрельцов.

Цього ж дня до уваги членів спеціалізованої вченої ради своє дослідження на тему «Законність та обґрунтованість рішень судді у стадії підготовчого провадження в кримінальному процесі України» представила суддя Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Яна Замкова. Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Каткова.

За результатами захистів спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присвоєння Вадиму Підгородинському наукового ступеня доктора юридичних наук, а Яні Замковій – наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Підтримати проректора НУ «ОЮА» Вадима Підгородинського приїхав особисто Президент Національного університету, голова Південного регіонального наукового центру Національної академії правових наук України, академік НАПрН та Національної академії педагогічних наук України доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Ківалов.

По завершенню засідання спеціалізованої вченої ради ректор університету В’ячеслав Аброськін ознайомив гостей з матеріальною базою вишу та запросив до оновленого музею історії навчального закладу.

5557cfd5718-6bd2-4c3c-9fc8-48628e81e9d2   39014d78-201b-4b36-853e-aa500d93fc69