ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ

2-53-416 листопада в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.002.

Спеціалізована вчена рада ДФ 41.884.002 була утворена в Одеському державному університеті внутрішніх справ на підставі Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.09.2020 № 1198 «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії» у складі:

-Конопельського Віктора Ярославовича, доктора юридичних наук, професора (Одеський державний університет внутрішніх справ);

4-45-1-Шендрика Владислава Володимировича, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України (Харківський національний університет внутрішніх справ);

-Корнієнка Максима Вікторовича, доктора юридичних наук, доцента (Одеський державний університет внутрішніх справ);

-Тетерятник Ганни Костянтинівни, кандидата юридичних наук, доцента (Одеський державний університет внутрішніх справ);

6-27-2-Бєлік Лариси Степанівни, кандидата юридичних наук (Національний університет «Одеська юридична академія»).

На засіданні спеціалізованої вченої ради було проведено захист дисертації Манойленко Крістіни Миколаївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» за темою «Правові та організаційно-тактичні засади протидії підрозділами кримінальної поліції злочинам проти власності туристів в Україні».

Дисертацію підготовлено на кафедрі оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ. Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Албул Сергій Володимирович.

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ !