Засідання курсантсько-студентського самоврядування онлайн

Карантин – не завжди погано. Завдяки вимушеному обмеженню присутності курсантів та студентів в навчальному закладі в Херсонському факультеті застосували нову форму проведення засідання курсантсько-студентського самоврядування.

img_20200529_110756Нещодавно за допомогою додатку Zoom курсанти та студенти вирішували нагальні питання спільноти. Серед них були питання щодо проходження державної атестації курсантами та студентами випускних курсів, вирішення подальшої долі окремих курсантів, які не приділяли належної уваги навчанню та за результатами успішності могли бути відраховані. Проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей привітав представників навчальних взводів та академічних груп в онлайн-режимі, зазначив нагальні проблеми закінчення навчального року та побажав плодотворної роботи у новому форматі. Курсанти та студенти мали змогу обговорювати питання та приймати рішення вже без присутності керівництва факультету.