Засідання круглого столу в ОДУВС

25 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання круглого столу в рамках наукового студентського гуртка «Правознавець» на тему «Євроатлантичне партнерство й НАТО», організоване кафедрою державно-правових дисциплін факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки, в якому брали активну участь студенти факультету № 1.

Відкрив засідання завідувач кафедри державно-правових дисциплін доктор юридичних наук, професор Дмитро Калаянов, який наголосив, що останнім часом проблема європейської та євроатлантичної інтеграції України стала важливою складовою наукових досліджень. Інтеграційні процеси є визначальними у світовому розвитку, і тому як ніколи зараз для України важливо визначити свою роль та місце в європейському та світовому геополітичному просторі.

Доцент кафедри державно-правових дисциплін кандидат юридичних наук Марина Небеська привітала учасників круглого столу та наголосила на актуальності теми засідання, пов’язаного з перспективами розвитку системи колективної безпеки та місцем у цьому процесі нашої країни.

Студенти факультету №1 виступили з доповідями «Переваги та недоліки вступу до ЄС», «Історія ЄС», «Перспективи відносин України та НАТО» та ін.

Доцент кафедри державно-правових дисциплін кандидат юридичних наук Інна Шаповалова підвела підсумки засідання та зауважила, що євроатлантична інтеграція України є найбільш визначальним фактором як міжнародної діяльності України, так і її внутрішньої політики на тривалу перспективу, закріплює безпеку та позитивно впливає на відносини України з усіма країнами світу. Невідхильна реалізація курсу на інтеграцію забезпечить гарантії прав людини, розвиток в Україні громадянського суспільства та побудову соціально-орієнтованої ринкової економіки.