Засідання круглого столу «Україна – НАТО»

vu13 березня в університеті проведено засідання круглого столу на тему: «Україна – НАТО», присвячене 70-річчю заснування Організації Північноатлантичного договору та 25-річчю започаткування програми НАТО «Партнерство заради миру».

Учасники заходу обговорили шляхи розширення невійськових напрямків співробітництва Україна-НАТО, євроатлантичної інтеграції та спільної протидії загрозам державного кордону України. А також звернули увагу на необхідність активізувати публічно-роз’яснювальну роботу з боку НАТО в нашій державі, наголошуючи на можливості для України приєднатись до Альянсу навіть у випадку існування невирішених територіальних проблем.

Засідання проводилось за участі науково-педагогічних працівників кафедри теорії та історії держави і права – доцента кафедри кандидата юридичних наук Марини Небеської та викладача кафедри Наталії Проданець з членами наукового гуртка «Феміда».